Responsive image

sprawdź ofertę dla swojej firmy

Możemy przeprowadzić prelekcje dla Twojej firmy na temat szeroko rozumianej aktywności fizycznej Zobacz więcej

Program aktywna firma

Po wielu latach współpracy z klientami treningu personalnego oraz obserwacji otaczającego Nas społeczeństwa zauważyliśmy potrzebę wprowadzenia usługi Aktywna Firma. Siedzący tryb pracy, stres, ciągły bieg w życiu zawodowym i prywatnym sprawia, że człowiek zapomina o najważniejszej kwestii jaką jest zdrowie.

+48 519 655 110
+48 504 670 392

Referencje

 • Slider image

  Joanna - prozdrowotne warsztaty dla firm

  Zajęcia ze Zdrowi Aktywni, które miałam przyjemność organizować w firmie, to świetna forma dbania o zdrowie pracowników. Pomimo tego, że na rynku jest sporo możliwości rozwijania kondycji w formie indywidualnej, to pracownicy docenili możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez Łukasza i Michała w ramach firmowych zajęć. Korzystały z nich zarówno zupełnie niedoświadczone osoby w ćwiczeniach ruchowych, jak i te, które regularnie korzystają np. z siłowni. Warsztaty prowadzone są profesjonalnie - z dbałością o bezpieczeństwo, świetną atmosferę i odznaczają się konkretnymi rezultatami - lepszą formą i samopoczuciem pracowników. A efektem ubocznym wspólnych ćwiczeń jest zintegrowany zespół i zaangażowanie w pracę.

 • Slider image

  Basia schudła 20 kilogramów

  Kiedy przyjechałam na studia szkoda mi było czasu na gotowanie. Fast foody na każdym rogu ulicy to jest to! Jednak gdy po pierwszym semestrze studiów przyjechałam do rodzinnego domu i stanęłam na wadze okazało się, że w pół roku przybyło 10 kg. Pomyślałam "jestem młoda jeszcze zgubię te kilogramy". Niestety brak silnej woli i konsekwencji w działaniu pogłębiał mój problem. 60 min na bieżni i duża pizza w domu. Dopiero spotkanie z Michałem Gajdą, analiza mojego żywienia i rzetelne treningi spowodowały przełom. Trener personalny to nie tylko funkcja na siłowni, to osoba która motywuje Cię każdego dnia. Kiedy zaczęłam pracę z Michałem myślałam, że nie dam rady. Jego ulubione powiedzenie "boli? DOBRZE! Ma boleć! Znaczy działa!" działało na mnie jak płachta na byka. Teraz jednak jest dla mnie motywacją na każdym treningu. Dzięki pomocy trenera zgubiłam 20 kg!

 • Slider image

  Darek schudł 10 kilogramów

  Kiedy facet przekroczy magiczną „40” włącza mu się kontrolka, że to ostatni moment, żeby spróbować zrobić coś ze swoim ciałem. Moim celem było zgubienie kilku zbędnych kilogramów oraz poprawienie sylwetki i kondycji. Zacząłem ćwiczyć samodzielnie, ale po kilku treningach stwierdziłem, że to nudne, a brak widocznych efektów zniechęcił mnie zupełnie. Doszedłem do wniosku, że jedynym rozwiązaniem jest Trener Personalny i tak trafiłem do Łukasza Adamowicza. Dzisiaj - patrząc z perspektywy ponad dwuletniej współpracy – muszę stwierdzić, że był to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Znakomite przygotowanie praktyczne, podbudowane solidną wiedzą teoretyczną sprawiają, że Łukasz jest doskonałym trenerem. Wciąż zaskakuje nowymi metodami treningowymi i ciekawostkami dotyczącymi np. diety, przez co trening jest interesujący i przynosi zamierzone efekty. Miłe usposobienie i wysoka kultura osobista czynią go świetnym kompanem do rozmów i dyskusji na różne tematy. Łukasz - niestety, na moje nieszczęście - jest perfekcjonistą. Dlatego jego uwagi: „ łokieć bardziej do góry… , wolniej i dokładniej…” uświadamiają mi, że droga do doskonałości jeszcze daleka, ale przecież cel uświęca środki…

 • Slider image

  Paulina schudła 15 kilogramów

  Od jakiegoś czasu codziennie patrząc w lustro zastanawiałam się jak to się stało, ze tak wyglądałam i tak źle się czułam. Brak ruchu, stres, lenistwo, zła dieta? Pewnie te jak i wiele czynników, a wszystkie razem spowodowały, że nie poznawałam samej siebie. Wiele razy podejmowałam próby odchudzania się – głownie za pomocą modnych diet. Efekty były żadne, a ja coraz częściej zaczynałam myśleć, że nic się z tym nie da zrobić i oszukiwałam sama siebie, że może nie jest aż tak źle. Było źle i to bardzo. Łukasza poleciła mi moja koleżanka Natalia, uczestniczka Dobrej Zmiany. Widząc jak się zmieniła, jakie w jej przypadku dobre efekty dają ćwiczenia, stwierdziłam, że i ja spróbuję. Po rozmowie z Łukaszem w pierwszej kolejności postawiliśmy poprawić moją kondycję, spadek wagi był niejako na drugim miejscu. Ale i na ten drugi cel nie trzeba było wcale długo czekać. Nie wiem jak, ale Łukasz sprawił, że ja - mega leń i osoba kompletnie nie uprawiająca żadnej aktywności fizycznej, wręcz nie lubiąca ćwiczyć, z radością idę na każdy wspólny trening. I nie mogę się doczekać kolejnego. Oprócz tego, że schudłam, dużo lepiej się czuję, mam lepsza kondycję, więcej energii. I mogę z całkowitą pewnością napisać, ze rozpoczęcie treningu z Łukaszem, to jedna z moich najlepszych życiowych decyzji jakie podjęłam i najlepiej wydane pieniądze w życiu.

 • Slider image

  Krzysztof - 2 lata regularnych treningów

 • Slider image

  Ewelina trenuje już od 8 lat

  Polecam treningi personalne z Łukaszem Adamowiczem. Wspólnie, z sukcesem trenujemy juz od 8 lat. Łukasz jest doskonale przygotowany merytorycznie do swojej pracy. Odpowiednio dobiera treningi i ćwiczenia jak również zwraca uwagę i konsultuje kwestie odpowiedniej diety. Indywidualnie podejście do każdego treningu szybko przynosi oczekiwane i trwale rezultaty. Dodatkowo dużą zaletą jest fakt, że Łukasz jest bardzo systematyczny i regularny w swojej pracy i tak samo potrafi odpowiednio zmotywować i zachęcić trenującego do stałego planu treningowego. Poczucie humoru i osobowość Łukasza sprawiają, że pracuje się z nim bardzo dobrze. Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z Łukaszem

 • Slider image

  Natalia schudła 12 kg w 3 miesiące

  Decydując się na zmianę brałam pod uwagę głownie kwestie zdrowotne, jednak efekt końcowy przeszedł moje największe oczekiwania. Nie spodziewałam się takiego wpływu na moje życie. Oczywiście miałam na początku obawy z tym związane: Czy sobie poradzę? Czy wytrzymam? Czy starczy mi cierpliwości i zaangażowania? Na moje szczęście Trener Łukasz cały czas mnie motywował do pracy, za co mu serdecznie dziękuję. Czasami nie miałam chęci na trening, ale myślałam o swoim celu, który sobie założyłam i od razu zmieniałam zdanie. Czuje się dużo lepiej z myślą, że w tym momencie pozbyłam się ze swojego życia kilku złych nawyków i nauczyłam się zasad dotyczących zdrowszego trybu życia. Projekt Dobra Zmiana to dopiero początek mojej przygody. Planuje regularne treningi i zdrowe odżywianie. Trzymajcie kciuki za moją przyszłą wytrwałość :) "

 • Slider image

  Marta schudła 11 kilogramów

  Zawsze chciałam zrzucić zbędne kilogramy, ale kończyło się to jakże znanym wszystkim odchudzającym się na własną rękę, efektem jojo. Bardzo chciałam pozbyć się nadwagi i poprawić swoją sylwetkę przed zbliżającymi się wakacjami. Poprosiłam o pomoc Łukasza. Dzięki Jego pomocy udało mi się zrzucić 11 kg. Łukasz jest bardzo kompetentny w tym co robi i czym się zajmuje. Dzięki zbilansowanej diecie, którą dostosował do mojej osoby, a także odpowiednim planom treningowym uzyskałam wymarzoną wagę. Współpraca z Łukaszem była bardzo satysfakcjonująca, pomimo dużej odległości jaka nas dzieliła i odbywała się online. Zaangażowanie ze strony Łukasza było ogromne. Ustalił mój plan działania, dokonywał korekty mojej diety, wskazywał jak postępować, jak zdrowo żyć. Zawsze służył mi pomocą. Łukasz to prawdziwy profesjonalista i najlepszy motywator do podjęcia walki z samą sobą. Pokazał mi jak można żyć zdrowo. Przy tym to bardzo sympatyczny i miły człowiek Potrafi swoją postawą zmotywować do działania każdego! Wielkie dzięki trenerze!

 • Slider image

  Agnieszka trenuje od 2012 roku

  Do siłowni trafiłam z powodu kryzysu wieku średniego, krótko po magicznych czterdziestych urodzinach. Chyba sprzyjała mi jakaś dobra gwiazda, bo spośród kilkunastu trenerów personalnych, trafiłam właśnie na Łukasza. To było w 2012 roku i od tego momentu nadal trenuję z Łukaszem, chociaż mieliśmy dwuletnią przerwę. Bardzo lubię biegać i Łukasz zmotywował mnie do przebiegnięcia 10 km w Run Warsaw. Udało się bez problemu. Pomógł mi zbudować ładną i wysportowaną sylwetkę. Zawsze uważnie słucha i stara się zrozumieć potrzeby swojego podopiecznego. Łukasz proponuje bardzo szeroką gamę ćwiczeń, dzięki czemu treningi się nie nudzą. Dopinguje, motywuje i wspiera. Można z nim porozmawiać na każdy temat, pożartować i wyżalić się – jeśli jest akurat taka potrzeba. Dzięki niemu, pomimo dwuletniej przerwy od sportu, bardzo szybko wróciłam do dobrej formy, za co bardzo dziękuję!

 • Slider image

  Karolina pracuje nad wydolnością i sprawnością fizyczną

  Łukasz dwukrotnie przygotowywał mnie do wymagających trekkingów górskich i dlatego ma udział w moich górskich sukcesach w Himalajach. Oprócz poprawy wydolności i sprawności fizycznej, zauważalna dla wszystkich jest również znaczna poprawa mojej sylwetki i także samopoczucia. Współpracę rozpoczęliśmy od wnikliwego wywiadu i wskazówek dotyczących odżywania, a następnie Łukasz dostosował program ćwiczeń do założonych celów i moich możliwości. W trakcie treningu Łukasz stale monitoruje sposób wykonywania ćwiczeń i dba aby były nie tylko skuteczne, ale także urozmaicone. W konsekwencji treningi z Łukaszem nie są nudne. Doceniam nie tylko jego zaangażowanie i profesjonalizm, ale także dużą kulturę osobistą.

 • Slider image

  Ania jest nauczycielem tańca towarzyskiego od 14 lat

  Jestem nauczycielem tańca towarzyskiego od ponad 14 lat. Teoretycznie praca ze mną powinna należeć do łatwych. Niestety kontuzje kolana i kręgosłupa jakie nabyłam podczas swojej kariery zawodowej nie ułatwiały sprawy. Łukasz świetnie odnalazł się w roli trenera (rehabilitanta). Dziękuje za pełen profesjonalizm i wiedzę jaką posiada. Treningi z nim świetnie wzmocniły moje ciało, kondycję i poprawiły sylwetkę. Zawsze mobilizuje do lepszego odżywiania. Uwielbiam go za to!!!

Współpraca

logo 3
logo 4
logo 5
logo 6